RADIOLOGICA POMORZE


Firma Radiologica Pomorze sp.z o.o, Rumia, ul. Kombatantów 7.

Radiologica Pomorze sp. z o.o posiada dwie placówki medyczne: - Radiologica Pomorze Rumia - Radiologica Pomorze Gdynia Istotą komfortu Pacjenta jest przede wszystkim jego subiektywny odbiór jakości świadczonej usługi. Efektem dążenia do doskonałości w tym obszarze, w placówce wprowadzono System Zarządzania Jakością, oparty na szeregu norm i potwierdzony certyfikatem jakości PL-EN ISO 9001:2015-10.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą badań diagnostycznych, zabiegów medycznych i porad lekarskich wykonywanych komercyjniea także w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Obie jednostki posiadają wykwalifikowany i doświadczony personel medyczny oraz wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny.

Nasze motto: "Prawo Pacjenta jest najwyższym dobrem"


Oferujemy kompleksową obsługę diagnostyczne, poprzez:

  • specjalistyczne porady lekarskie,
  • badania ultrasonograficzne (USG),
  • badania laboratoryjne (Laboratorium Synevo),
  • badania metodą Rezonansu Magnetycznego (MRI),
  • badania metodą Tomografii Komputerowej (TK).

  • Powyższe elementy, wsparte są rozbudowanym Systemem Zarządzania Jakością (Certyfikat ISO 9001:2015-10), oraz Polityką Ochrony Danych Osobowych.

    Działając zgodnie z wymaganiami określonymi w Art. 32c pkt. 2 Ustawy z dnia 29 listopada 2000 r. Prawo atomowe (tekst jednolity Dz.U. 2019, poz. 1792 oraz z 2020 r. poz. 284) informujemy, że w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie odnotowano wpływu prowadzonej działalności na zdrowie ludzi i na środowisko. Data publikacji: 25.02.2021