RADIOLOGICA NET RUMIA


Firma Radiologica Net Pytlewski & Ryterski Spółka Jawna

Firma Radiologica Net Pytlewski & Ryterski Spółka Jawna powstała w 2008 r. i jest powiązana (poprzez swoich właścicieli) z firmą " Radiologica" Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.
Od lipca 2009 roku placówka funkcjonuje jako Podmiot Leczniczy Radiologica Net Pytlewski & Ryterski Spółka Jawna z jednostką organizacyjną NZOZ Radiologica Net Pytlewski & Ryterski, 84-230 Rumia, ul. Kombatantów 7.
Istotą komfortu Pacjenta jest przede wszystkim jego subiektywny odbiór jakości świadczonej usługi. Efektem dążenia do doskonałości w tym obszarze, w placówce wprowadzono System Zarządzania Jakością, oparty na szeregu norm i potwierdzony certyfikatem jakości PL-EN ISO 9001:2015-10.

Kolejnym etapem rozwoju było otwarcie poradni specjalistycznych, w których, od lipca 2013 roku, Pacjenci mogą korzystać z wiedzy i doświadczenia neurologów, otolaryngologów, chirurgów oraz alergologa dziecięcego - a wszystko to w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Nie poprzestaliśmy tylko na tym. W sierpniu 2015 roku powstała nowa Pracownia Rezonansu Magnetycznego Radiologica Net Pytlewski & Ryterski Gdynia, 81-348 Gdynia, ul. Wójta Radtkego 1 (teren Szpitala św. Wincentego a Paulo Gdynia).

Już dziś zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą badań diagnostycznych, zabiegów medycznych i porad lekarskich wykonywanych prywatnie a także w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Obie jednostki posiadają wykwalifikowany i doświadczony personel medyczny oraz wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny.

"Prawo Pacjenta jest najwyższym dobrem"


Oferujemy kompleksową obsługę diagnostyczne, poprzez:

  • specjalistyczne porady lekarskie,
  • badania ultrasonograficzne (USG),
  • badania laboratoryjne (Laboratorium Synevo),
  • Rezonans Magnetyczny (MRI),
  • Tomografią Komputerową (TK).

  • Powyższe elementy, wsparte rozbudowanym Systemem Zarządzania Jakością (Certyfikat ISO 9001:2015-10), oraz Polityką Ochrony Danych Osobowych.