RADIOLOGICA NET GDYNIA


Radiologica Net Gdynia

Jako, że nasze doświadczenie oraz wiedza spełniają wszystkie standardy medyczne, już w sierpniu 2015 roku otwarto kolejny oddział diagnostyki MRI - w dawnym Szpitalu Miejskim w Gdyni.

Ponadto, w ramach działalności firmy funkcjonuje placówka w Rumi, otwarta w lipcu 2009 roku. Od samego początku działania ukierunkowane były głównie na wysokiej jakości diagnostykę obrazową rezonansem magnetycznym (MRI) oraz tomografem komputerowym (TK). Jednakże, nowoczesny sprzęt to nie wszystko.

Istotą komfortu Pacjenta jest przede wszystkim jego subiektywny odbiór jakości świadczonej usługi. Efektem dążenia do doskonałości w tym obszarze, w placówce wprowadzono System Zarządzania Jakością, oparty na szeregu norm i potwierdzony certyfikatem jakości PL-EN ISO 9001:2015-10.

Już dziś zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą badań diagnostycznych, zabiegów medycznych i porad lekarskich wykonywanych prywatnie a także w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Obie jednostki posiadają wykwalifikowany i doświadczony personel medyczny oraz wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny.

"Prawo Pacjenta jest najwyższym dobrem"


Oferujemy wysokiej klasy, profesjonalną obsługę diagnostyczną w zakresie szczegółowych badań MRI (Rezonans Magnetyczny).

Powyższe elementy, wsparte rozbudowanym Systemem Zarządzania Jakością (Certyfikat ISO 9001:2015-10), oraz Polityką Ochrony Danych Osobowych.