RADIOLOGICA NET RUMIA O NAS


Radiologica Net Gdynia

Jako, że nasze doświadczenie oraz wiedza spełniają wszystkie standardy medyczne, już w sierpniu 2015 roku otwarto kolejny oddział diagnostyki MRI - w dawnym Szpitalu Miejskim w Gdyni.

Ponadto, w ramach działalności firmy funkcjonuje placówka w Rumi, otwarta w lipcu 2009 roku. Od samego początku działania ukierunkowane były głównie na wysokiej jakości diagnostykę obrazową rezonansem magnetycznym (MRI) oraz tomografem komputerowym (TK). Jednakże, nowoczesny sprzęt to nie wszystko.

Istotą komfortu Pacjenta jest przede wszystkim jego subiektywny odbiór jakości świadczonej usługi. Efektem dążenia do doskonałości w tym obszarze, w placówce wprowadzono System Zarządzania Jakością, oparty na szeregu norm i potwierdzony certyfikatem jakości PL-EN ISO 9001:2009.

Kolejnym etapem rozwoju było otwarcie poradni specjalistycznych, w których, od lipca 2013 roku, Pacjenci mogą korzystać z wiedzy i doświadczenia neurologów, otolaryngologów, chirurgów oraz alergologa dziecięcego - a wszystko to w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Już dziś zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą badań diagnostycznych, zabiegów medycznych i porad lekarskich wykonywanych prywatnie a także w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Obie jednostki posiadają wykwalifikowany i doświadczony personel medyczny oraz wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny.

"Prawo Pacjenta jest najwyższym dobrem"


Oferujemy wysokiej klasy, profesjonalną obsługę diagnostyczną w zakresie szczegółowych badań MRI (Rezonans Magnetyczny).

Powyższe elementy, wsparte rozbudowanym Systemem Zarządzania Jakością (Certyfikat ISO 9001:2008, ISO 14001:2004), Polityką Bezpieczeństwa oraz Instrukcjami Zarządzania Systemem Informatycznym służącym do Przetwarzania Danych Osobowych umożliwiają ciągłe podnoszenie jakości usług - czego efektem jest marka firmy Radiologica Net, kojarzona z profesjonalizmem w zakresie obowiązujących standardów, wiedzy medycznej, a także bezpieczeństwem w zakresie ochrony danych osobowych.